4 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Koncert Macieja Maleńczuka już wkrótce w Chojnicach

1 min read

Pod względem jakości imprez kulturalnych Chojnice wyprzedzają Tucholę o całe lata świetlne. Nie inaczej będzie i tym razem. Po udanym występie znanego kabaretu, czas nadszedł na Macieja Maleńczuka – kontrowersyjnego, ale ciągle na „topie” i bynajmniej nikt tutaj nie ma na myśli… nocnika.

Psychodancing to, koncertowy projekt Macieja Maleńczuka. Jest kontynuacją „Psychopopu” – płyty nagranej przez Maleńczuka z zespołem Püdelsi. Na scenie, obok Maleńczuka, występuje czterech muzyków. Kwartet gra w składzie: Maciej Muraszko – perkusja, Andrzej Laskowski – gitara basowa, Kuba Frydrych – gitara, Grzegorz Stasiuk – electronic keyboard. Program obejmuje zarówno utwory Maleńczuka, jak i stare, sprawdzone, dobrze znane przeboje z repertuaru m.in. Bogdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka, Johny`ego Casha, Franka Sinatry i innych. Wszystkie utwory, zarówno dawne piosenki Macieja Maleńczuka, jak i przeboje innych wykonawców, grane są w nowych aranżacjach.

Koncert odbędzie się  18 kwietnia 2015 o godz. 19:00 w Sali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Huberta Wagnera 1 w Chojnicach. Uwaga! Pozostało jeszcze niewiele ponad 30 biletów, warto się pospieszyć.

Bilety do nabycia: tutaj

_____________________

(red.)

Źródło: https://www.kupbilecik.pl/impreza-6403-maciej.malenczuk.chojnice.html

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook