Koncert w Jeleńczu

To będzie prawdziwa uczta kulturalna. 17 sierpnia 2019 r. o godz. 19 – koncert organowy w kościele pw. Chrystusa Króla w Jeleńczu. Wystąpią wybitny polski organista Gedymin Grubba oraz czołowy europejski oboista Alexey Balashow.

Stali Czytelnicy i Widzowie doskonale znają sylwetkę Gedymina Grubby, jeżeli można mówić o wyjątkowości i wirtuozerii, to ten muzyk spełnia wszelkie kryteria, a nawet więcej. Bazylika w Jeleńczu, to miejsce było kulminacją naszej promocji gminy Kęsowo. Nadszedł czas, by mieszkańcy i władze tego miejsca zaczęły odcinać kupony. Zachęcamy również turystów do odwiedzin tego miejsca, jest doprawdy… niezwykłe.

Bardzo głęboko sięgamy do naszego archiwum, a tam wspaniały koncert wspomnianego artysty z niemniej sławnym klawesynistą – Jonasem Herzogiem, który zarejestrowaliśmy w 2013 roku w Tucholi.


(red.)

admin

Next Post

Na zlocie w "Feste Boyen"

pt Sie 2 , 2019
Feste Boyen to twierdza w Giżycku, w której odbył się zlot motocykli. Herman obawiał się, że Zientar sfilmuje tylko amerykańskie Harleye. Tymczasem jednak udało się zaskoczyć Hermana reportażem o wielu innych, interesujących jednośladach. Popatrzcie sami jak było ciekawie! 2cylindry znowu w akcji!

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook