Koncerty organowe w Tucholi są tak dobre, że blokuje je YT!

To nieprawdopodobne, ale popularny portal You Tube blokuje nasze retransmisje z tucholskich koncertów organowych w niektórych krajach!

Jak informują nas nasi Czytelnicy, sprawa stała się faktem już cztery lata temu! Portal analizując ścieżkę muzyczną doszedł do wniosku, że jest problematyczna i może pochodzić z nielegalnego źródła. To kapitalna wiadomość dla nas i jednocześnie nagroda za to, że przekazy TOKiS-a są tak dobre jakościowo. To efekt naszych starań, aby prócz obrazu, przekazywać obecnie dźwięk w możliwie najwyższej jakości. Udaje się! Kapitalnie! Oczywiście, wejdziemy w spór z internetowym molochem. Jeżeli sprawa będzie się powtarzać, zrezygnujemy z jego usług, do czego już od pół roku jesteśmy przygotowani.

__________________________

mrf.

admin

Next Post

Tucholscy policjanci otrzymali prezent wprost z Kęsowa!

pt Sie 22 , 2014
To się nazywa gest i prewencja! Urząd Gminy w Kęsowie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo również w tamtej gminie uzależnione jest od środków, którymi dysponują policjanci. Ponieważ posterunek w tej pięknej wiosce już nie istnieje, nie oznacza to, że gmina pozostawiona została samej sobie, jest wręcz przeciwnie.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook