27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Konferencja prasowa w Starostwie Powiatowym w Tucholi

1 min read

konferencja_mic_tcm29-54731Czego będzie dotyczyła, skąd tak nagła decyzja, czym została podyktowana? To tylko wybiórczo postawione pytania, które w tej chwili nasuwają się autorowi tego tekstu. Zaproszono media lokalne, niestety nie wszystkie, dlaczego? Czy to tylko niedopatrzenie „referatu prasowego”, czy jakiś wymowny, kolejny nieprzyjazny gest?

 

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu w stronę przedstawicieli prasy popłynęło wiele gorzkich słów, co gorsza, niczym nieuzasadnionych. Według naszej oceny „tekściarze”, reporterzy, nasze koleżanki i koledzy z innych redakcji, dobrze wykonują swoje obowiązki. Rzetelnie relacjonują to, co dzieje się w powiecie, nie mogą przekłamywać rzeczywistości, informują przecież obywateli, dzięki którym istnieją. Niedopuszczalnym wydaje się krytyka redakcji, które wykonują swoje codzienne obowiązki. Czy skrytykowane redakcje usłyszą jutro sakramentalne „PRZEPRASZAM”? Być może tak, być może nie, od lokalnych władz i tych, którzy pretendują do miana lokalnych polityków, oczekujemy informacji i klasy…

TOKiS – PRESS nie weźmie  udziału w tej konferencji.

________________________________________

Z ostatniej chwili…

Z dobrze poinformowanych źródeł napłynęła do nas informacja o tym, że głównym tematem konferencji będzie news dotyczący przyznania pożyczki Powiatowi Tucholskiemu ze środków ministerialnych, czyli… z naszych. Informację potwierdzimy jutro w ministerstwie.

Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook