2 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Konferencja w sprawie… ekosystemów

1 min read

Rozpoczyna się długo oczekiwany sezon na… grzyby. Wydawałoby się,że kto, jak kto,ale mieszkańcy Borów Tucholskich znają się na nich równie dobrze co na… medycynie.

Nie do końca tak jest, a z odwiedzającymi nasze tereny turystami, jest jeszcze gorzej. Weźmy przykład pierwszy z brzegu, czy wiesz o tym,że twoje ukochane „zielonki” vel zielone gąski są grzybami wysokiego ryzyka? Ich wieloletnia konsumpcja może zakończyć się źle.  Prócz tego warto zdobyć wiedzę o ochronie ekosystemów, zwłaszcza teraz, kiedy nasze lasy stały się kartą przetargową w politycznym układzie, który może przynieść naszej gospodarce nieobliczalne, negatywne skutki, które są pokłosiem zaniechania działań w sprawie Act 447 Just. Może się okazać,ze nasze lasy już wkrótce przestaną być „naszymi”.

I choć tego tematu wszyscy unikają , jak ognia, warto już wiedzieć dzisiaj, co stracimy.  Już za kilka dni będzie można i o to zapytać specjalistów,którzy już zapraszają do wzięcia udziału w ciekawej konferencji pt. OBSZARY CHRONIONEGO KRAJOBRAZU W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM – ZAKRES CZYNNEJ OCHRONY EKOSYSTEMÓW

 


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook