20 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Konkurs „ODKRYWCA 2014”

2 min read
Ruszyła siódma już edycja organizowanego przez Urząd Marszałkowski konkursu „ODKRYWCA 2014”. Wyróżniamy w nim tych, dzięki którym Kujawy i Pomorze stają się regionem coraz bardziej atrakcyjnym turystycznie.
 
Celem konkursu jest nagrodzenie pracy osób, zespołów osób, instytucji, stowarzyszeń, samorządów oraz przedsiębiorców przyczyniających się do budowania wizerunku marki turystycznej województwa w kraju i za granicą oraz rozwoju turystyki i gospodarki turystycznej w regionie. Wyróżnienia i nominacje są przyznawane w następujących kategoriach:

  • działalność na rzecz rozwoju turystyki i krajoznawstwa,
  • działalność na rzecz popularyzacji krajoznawstwa,
  • promocja turystyczna regionu,
  • inwestycja sprzyjająca rozwojowi turystyki,
  • przedsięwzięcie biznesowe,
  • wydarzenie turystyczne i promocyjne.

Zgodnie z tegorocznym regulaminem w pierwszym etapie kapituła konkursowa oceni i przyzna maksymalnie po trzy nominacje w każdej kategorii, następnie w kategoriach 2-6 przeprowadzony zostanie plebiscyt przez partnera medialnego.

Zgłoszenia kandydatur mogą być dokonywane bezpośrednio przez samego kandydata lub kandydaci mogą być zgłoszeni przez inny podmiot. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 31 lipca 2014 r. na adres:


Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Wydział Turystyki, Plac Teatralny 2, 87 – 100 Toruń,  z dopiskiem „Konkurs – ODKRYWCA 2014”.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki, organizowanych przez Urząd Marszałkowski.

W roku ubiegłym laureatami konkursu zostali między innymi: Golubsko-Dobrzyńska Organizacja Turystyczna; Urząd Miejski w Łabiszynie, organizator Łabiszyńskich Spotkań z Historią; gmina Barcin za budowę i przebudowę stanicy żeglarskiej Neptun w Barcinie.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.odkrywca.kujawsko-pomorskie.pl. 
___________________
(red.)
kujawsko-pomorskie.pl
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook