5 marca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Konkurs wielkanocny dla szkół podstawowych

1 min read
Urząd Marszałkowski ma przyjemność zaprosić szkoły podstawowe z naszego regionu do wzięcia udziału w konkursie pt. „Najpiękniejsza pisanka w rozmiarze XXL”. Konkurs zostanie zorganizowanych w dwóch kategoriach: klasy I-III i IV-VI szkoły podstawowej.
 
Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pisanki przygotowanej na specjalnych płaskich formach o wysokości 2m i 1,5m zamocowanych na stelażach. Ilość form jest ograniczona i decyduje kolejność przysłanych zgłoszeń na adres k.lesny@kujawsko-pomorskie.pl Do konkursu zostanie zakwalifikowanych 15 pierwszych zgłoszeń.
Celem konkursu jest propagowanie obchodów Świąt Wielkanocnych, rozwijanie wyobraźni oraz pobudzenie aktywności twórczej dzieci oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej.
Nagrodzone zostaną pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii. W konkursie przewidziano nagrody rzeczowe o łącznej wartości 12000 zł. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 12 kwietnia (sobota) w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego.
Prace należy dostarczyć osobiście na adres Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Gabinet Marszałka, Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń z dopiskiem „Karta Wielkanocna” do 9 kwietnia (środa).
Szczegółowych informacji udziela Katarzyna Leśny pod nr tel. 56 62-18-396.
Regulamin tutaj
Zapraszamy również do wzięcia udziału w corocznych warsztatach świątecznych „Pisanki, kraszanki, święcone…”, podczas których będzie można przygotować różnorodne ozdoby świąteczne.  Warsztaty odbędą się 12 kwietnia (sobota) w godzinach od 14 do 16 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego.
_______________________
(red.)
kujawsko-pomorskie.pl
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook