11 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Konkursy dla pozarządówek rozstrzygnięte

5 min read

Środki finansowe dla stowarzyszenia „Via Natura” z Tucholi na plener malarski w Brdzie, Bieg Szlakiem III Wież w Lubiewie, to tylko niektóre przedsięwzięcia, które zostały dofinansowane przez urząd marszałkowski w Toruniu.

Na zadania realizowane przez organizacje pozarządowe w 2019 roku trafi w tym roku blisko 6,7 miliona złotych. Zarząd województwa przyznał dofinansowanie w 22 otwartych konkursach ofert. Wsparcie pozwoli na wykonanie 532 zadań.

– Działające w Kujawsko-Pomorskiem instytucje trzeciego sektora to ważni partnerzy samorządowych władz województwa w niemal każdym obszarze życia społecznego i gospodarczego. Cieszę się, że dzięki środkom samorządu województwa mogą aktywnie działać. Tym bardziej, że w ich przedsięwzięcia angażują się zwykli mieszkańcy regionu – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Rozstrzygnięte przez Urząd Marszałkowski konkursy dotyczą realizacji projektów między innymi w zakresie kultury, sportu, rozwiązywania problemów uzależnień, pomocy społecznej, ochrony zdrowia, turystyki i działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Wyniki konkursów:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


kujawsko-pomorskie.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook