21 października 2020

Król z PiS-u w TOK-u już w najbliższą niedzielę!

1 min read

 „Cóż tam, panie, w polityce? Chińcyki trzymają się mocno!” – pisał w „Weselu” Wyspiański w dialogu Czepca z Dziennikarzem.  A w Polsce? Wrze jak w ulu, po kolejnych aferach, a skompromitowane wszystkie partie polskiej sceny politycznej,  wciągają w swoje gierki, wyborców z coraz mniejszych ośrodków. I tak Tuchola stała się miasteczkiem wybranym podczas tournee… PiS.

Po ofensywie przedstawicieli PO w naszym mieście w osobie pani marszałek Ewy Kopacz, czas nadszedł na opozycję – PiS. Już jutro tj. w niedzielę 29-06-2014  Tucholski Ośrodek  Kultury, znany z politycznej i samorządowo – handlowo – kulturalnej poprawności,  posłuży jako dekoracja panu posłowi  Piotrowi Królowi już od godziny 15:00. Spotkanie odbędzie się w ramach akcji „CZAS NA ZMIANY” realizowany we wszystkich powiatach w Polsce, jak informuje nas Przewodniczący Komitetu PIS w Tucholi, pan Leszek Kaczyński.

Pomimo tego, że upolitycznienie TOKiS-a raczej się nie uda, a gierki polityków każdego ugrupowania i dowolnej rangi budzą u nas odruchy wymiotne, czujemy się w obowiązku, przekazać tę „radosną” nowinę w sobotni poranek tym wszystkim, którzy jeszcze nie wyruszyli na „zieloną trawkę”.

__________________

(red.)

Mariusz R.Fryckowski

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook