26 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Krytyka TOKiS-a pod kątem samorządowców, jednym z tematów ostatniej sesji Rady Miasta Tuchola

1 min read

To chyba oczywiste, tokis.pl wielokrotnie udowodnił, że jesteśmy wszędzie i widzimy wszystko, a zwłaszcza jakość pracy lokalnych samorządów.

Kiedy krytyka jest potrzebna, nie szczędzimy jej, ale doskonale wiemy o tym, że wytknięte przez nas uchybienia zostaną usunięte. Jeżeli tak się nie stanie, powracamy na miejsce i kolejny raz informujemy społeczeństwo o braku reakcji i tak, aż do skutku. Kiedy problem znika, mówimy o tym otwartym tekstem, często chwaląc efekty. To obiektywizm -pojęcie/zjawisko kompletnie nieznane niektórym mediom. Dziwi tylko, że naszą pracę rozpatruje się przez pryzmat szefa TOKiS-a, samorządowcy nie mają pojęcia o tym, że tokis, to już prawdziwa maszyna, gdzie trzon stanowią nasi wolontariusze, dzięki którym tematów nam nie brakuje, a z których chętnie korzystają również i inne media lokalne, regionalne, a nawet ogólnopolskie.

W 2018 roku głęboko sięgniemy do naszych archiwów audio i video, dla niektórych aspirujących do zaszczytów może to być szok, a nawet powód do rezygnacji ze zdobycia publicznego zaufania. Jesteśmy w 100% niezależni, mówimy  jak jest i w tym tkwi siła naszego portalu, co doceniają nasi Widzowie i Czytelnicy. My też chcemy zmian i nowej jakości, Tuchola zasłużyła na coś więcej, niż na miano „głębokiej prowincji”.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook