17 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

KSIĘGARNIA BookBook ZAPRASZA! Aleksandra Tyl odwiedzi Tucholę!

2 min read

Pięknie! Nowa tucholska księgarnia realizuje swoje wcześniejsze zapowiedzi. No i doczekaliśmy się wreszcie godnego domu dla książek, a wraz z nim nasze prywatne biblioteki. Poczesne miejsce w nich być może znajdzie twórczość pani Aleksandry Tyl.

29 listopada br. (środa) o godz. 16:00 w Księgarni BookBook przy ul. Świeckiej 26 w Tucholi odbędzie się spotkanie z pisarką Aleksandrą Tyl.

„Samotność jest wrogiem życia” – słowa z książki Aleksandry Tyl są trafnym odzwierciedleniem tego, co jest motorem działania bohaterek kolejnych opowieści. Po „Magicznym lecie” i „Karmelowej jesieni” przyszła pora na „Anielską zimę”. Wyniosła i pewna siebie Kaja pragnęła wielkiej miłości i wystawnego życia. Jej narzeczony okazał się oszustem matrymonialnym, przez którego straciła nie tylko pieniądze, lecz także naraziła się na śmieszność.

Aleksandra Tyl jest humanistką, optymistką i romantyczką. Mimo przekroczenia granicy wieku trzydziestu lat, Aleksandra Tyl twierdzi, że w tym okresie dla niej zatrzymał się czas. Autorka jest wielbicielką dobrego jedzenia – lubi kuchnię włoską, słodycze oraz czerwone wino. Nie znosi natomiast horrorów oraz nieprzyjemnych pobudek od głośnego dźwięku budzika.

Debiutowała w 2010 roku powieścią „Miłość wyczytana z nut”. W twórczości pisarki odnajduje wyraz wyznawany przez nią światopogląd: Aleksandra Tyl patrzy na ludzi w kategorii niezależnych, zróżnicowanych indywiduów, które trwale połączyć może miłość.

Autorka chętnie dzieli się z czytelnikami własnymi przemyśleniami, szczegółowo relacjonując wydarzenia ze swojego życia na oficjalnym profilu na portalu Facebook oraz prowadzonym blogu. Aktywnie również uczestniczy we wszelkich formach spotkań ze swoimi fanami – pisarkę można było spotkać m.in. na Warszawskich Targach Książki 2017.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie i zdobycie autografu.


(red.)

Na podstawie informacji Księgarni BookBook w Tucholi

Fot. Szuflada.net

Mat. filmowy TOKiS – PRESS TV

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook