5 marca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kurs komputerowy dla osób powyżej 40. roku życia

1 min read

Jeżeli w tym roku chciałbyś nauczyć się obsługi komputera oraz Internetu, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Właśnie rusza kolejna edycja kursu komputerowego dla osób powyżej 40. roku życia. Dzięki niemu nauczysz się wysyłać darmowe listy, kontaktować z rodziną za granicą, rozwiniesz pasje i wiele innych przydatnych umiejętności.

Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie od początku lutegotego roku organizują VII już edycję kursu komputerowego. Zapisy do 31 stycznia 2014 r.

Zapisy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gostycynie w godzinach urzędowania, telefonicznie – 3346251 lub e-mailowo – gostycyngbp@wp.pl

Bezpłatne zajęcia komputerowe poprowadzą: Klaudia Kwasigroch – Latarniczka Polski Cyfrowej* (GBP) oraz Katarzyna Glazik (GOK) w sali Centrum Kształcenia na Odległość w GOK-u. Termin pierwszego spotkania oraz godzina zostaną ustalone z kursantami.

Wszystkich chętnych zapraszamy. Wystarczy trochę wolnego czasu i chęci J

Szczegółowe informacje pod nr tel. 523346251. Liczba miejsc ograniczona do 10.

Klaudia Kwasigroch

Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie

www.gbpgostycyn.las.pl

* Polska Cyfrowa Równych Szans to oddolna inicjatywa, która ma na celu wspieranie działań na rzecz podnoszenia kompetencji cyfrowych dorosłych Polaków z pokolenia 50+ w ich lokalnych środowiskach, realizowana przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Jednym z pierwszych działań było przeszkolenie Latarników Cyfrowych – wolontariuszy, których zadaniem jest prowadzić lokalnie kursy z obsługi komputera oraz Internetu.

_______________________

(red.)

Przedruk z witryny http://gostycyn.pl/

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook