25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Laptopy dla pielęgniarek szkolnych

1 min read

Trzy laptopy wraz z oprogramowaniem oraz trzy urządzenia wielofunkcyjne przekazała gmina Tuchola w formie użyczenia dla Miejskiego Centrum Lekarskiego Sp. z o.o. w Tucholi oraz Spółki „Lekarz rodzinny” S.C. Teresa Ossowska Daria Maciejaszek w Raciążu.

Sprzęt ma służyć realizacji zadań profilaktycznych przez pielęgniarki zatrudnione w gabinetach profilaktyki zdrowotnej działających przy szkołach podstawowych w gminie Tuchola. O takie wsparcie wnioskowały pielęgniarki. Już w ubiegłym roku gmina Tuchola zakupiła laptopy, a w czwartek (25.02) przekazano urządzenia wielofunkcyjne.

„Pochyliliśmy się nad tą prośbą. Zakupiliśmy trzy zestawy laptopów i drukarek. Dla pań pielęgniarek z Tucholi przekazaliśmy dwa zestawy i jeden zestaw do Raciąża do obsługi szkół wiejskich. Myślę, że one ułatwią pracę. Przydadzą się do prowadzenia ewidencji i archiwizowania danych. To nie był jakiś olbrzymi koszt, a obsługa pielęgniarska wymaga tego, żeby było to gdzieś zapisane, zarchiwizowane i prowadzone właściwie”podkreśla burmistrz Tadeusz Kowalski.

Koszt użyczonego sprzętu wynosi 12 178,21 zł brutto.


(red.)

tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook