31 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

"Lato z Radiem" w Tucholi, czyli…, rzecz o promocji

2 min read

Podczas ostatniej sesji RM niezwykle ciekawe wystąpienie miał pan radny Wesołowski, który tym razem nie opowiadał o pogryzionych przez bezpańskie psy mieszkańcach Białowieży, a zajął się promocją Tucholi , również gminy, a kto wie, może i powiatu?

Otóż doszedł do wniosku, że dobrej promocji można dokonać poprzez Internet, za kwotę około 20 000 tysięcy można stworzyć portal, w którym znajdzie się wszystko, co dotyczyć będzie kwestii spornych, nurtujących mieszkańców. Ile kosztuje wywózka śmieci, które worki służą do zbierania śmieci takich i siakich. Doprawdy świetny pomysł, chociaż jak mniemać należy, pan radny chyba niezbyt często zagląda do światowej sieci, a jeszcze rzadziej interesuje się witrynami, które w całości poświęcono waśnie promocji naszego miasta, gminy, powiatu. Co jednak dziwi najbardziej, pan radny ma, jakie takie pojęcie o cenach witryn internetowych, chociaż można pokusić się o pewną korektę cenową i opuścić ja nawet o jakieś 99%. Niemożliwe? Zapewniamy, że… możliwe.

Kolejny wywód pana radnego Wesołowskiego dotyczył innej formy promocji, tym razem  poprzez media publiczne, ściślej radiową „Jedynkę” i audycję „Lato z Radiem”. Doprawdy ciekawy tok myślenia, lub był to wywód obliczony ściśle pod publikę tuż przed wyborami. Rzeczywiście Polskie Radio ma spory zasięg i to nie tylko w Polsce, jednak, jakość jego programów pozostawia wiele do życzenia. W efekcie ilość słuchaczy skurczyła się jak bielizna osobista po praniu. Jeżeli odnieść się do słynnego „Lata z…”, pięknie wyhamował zapędy radnego pan Burmistrz, który użył najlepszego argumentu świata.

Obejrzyjmy…

 

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook