24 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Były prezydent Lech Wałęsa w Chełmnie

1 min read

Sporo dzieje się również w regionie, nadszedł chyba czas na odwiedziny prezydenckie w większej skali,czy to cud, czy potrzeba chwili? Cóż, zbliża się czas wyborów i kolejnych złudzeń…

Na zaproszenie dyrektora jednej ze szkół, burmistrza i starosty w miejscowym kinoteatrze Rondo (:)) w hełmie, ups, Chełmnie pojawił się były prezydent, pan Lech Wałęsa, czyli nasz ukochany kukuniek, który   ciągle przypomina o swojej obecności, zwłaszcza teraz, kiedy upatruje swojej szansy w kręgach decyzyjnych, nosząc słynną koszulkę z napisem Konstytucja (OTUA) i publikując „dziwne” dokumenty, potwierdzające jego nieskalaną przeszłość.

A  że dla wielu ciągle stanowi autorytet, a dla lokalnych żurnalistów sporą atrakcję, był czas i dla jednych i dla drugich, ściągnięto młodzież, słuchaczy Uniwersytetu III Wieku, również klub seniora. Pan Prezydent podczas prelekcji, jak zawsze, skupił się na kolejnym zwycięstwie jedynie słusznej sprawy, jednak przy takiej gonitwie myśli i natłoku koncepcji, będzie to niezwykle trudne i bez… Wachowskiego.

Czy dostojnika zaprosi również… Tuchola? Wszystko jest możliwe.


(mrf.)

Fot.FB, profil byłego Prezydenta

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook