Lokalni samorządowcy przed kamerami regionalnej TVP

Niestety, niektóre platformy cyfrowe nie mają w swoim zestawie programów tv regionalnej  nadawanej z Bydgoszczy, częściej dostępna jest TVP3 z Warszawy. W związku z tym nie wszyscy mieszkańcy naszego powiatu mieli szansę obejrzenia programu „Samorządni”, który TVP – Bydgoszcz wyemitowała 20 września o godzinie 17:30.

Dobra publicystyka zawsze była w cenie, a ten program był wyjątkowy, ponieważ dotyczył ludzi, którzy ucierpieli w nawałnicy, a ta przelała się przez nasz region. Dodatkowo, ten program warto  obejrzeć ze względu na osoby, które wzięły w niej udział, a było tam sporo znanych nam twarzy, również z Tucholi. Jednak nie oceniajmy urody występujących, a skupmy się na ich wypowiedziach.

Ze skalą problemów oraz wypłat zasiłków dla osób poszkodowanych, musieli się zmierzyć włodarze gmin, które ucierpiały najbardziej, stąd obecność Burmistrza Tucholi, Wójta Gminy Kęsowo, samorządowca z Sośna i innych. Wśród publiczności znajdowały się osoby bezpośrednio poszkodowane, ale musimy wiedzieć, że nie były to osoby przypadkowe.

Wyjątkowo, zapraszamy do obejrzenia materiału, którego właścicielem jest TVP – Bydgoszcz – telewizja publiczna.


(red.)

admin

Next Post

Rzeczywistość jest taka, narkotyki w Tucholi to szara codzienność!

czw Wrz 21 , 2017
We wtorek (19.09.2017r.) policjanci z Tucholi zatrzymali 25 – latka, który posiadał niewielkie ilości marihuany i amfetaminy. Narkotyki, po raz kolejny zostały ujawnione podczas drogowej. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook