27 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Lokalny „patriota” okradał markety?

2 min read

Markety w Polsce cieszą się sporym wzięciem tylko z jednej racji – cen. Jeżeli chodzi o jakość kupowanych towarów, to zupełnie inne zagadnienie, godne rozważań lekarzy, kontroli skarbowych i stacji Sanepidu.

Społeczna świadomość rośnie i ludzie dostrzegają niuanse, które kilka lat temu były tabu. Podstawową sprawą są podatki, ale to zmartwienie imć ministra Morawieckiego, którego nawiasem mówiąc, właśnie okradziono. Skoro jesteśmy przy kradzieżach, to warto odnotować, że tym razem nie jakieś sieci robią nas „w konia”, wyciągając ostatni grosz, za towary, z jakością poniżej krytyki, a rodzimy, „głodny” rzezimieszek, który postanowił dać „łupnia” znanym i uznanym, okradając ich na kilkaset złotych. Łup marny, ale jaki „patriotyzm”!

Tucholscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o liczne kradzieże artykułów spożywczych. Jego celem był jeden z miejscowych marketów. Łączna kwota skradzionego towaru to ponad 500 zł. Teraz odpowie on za kradzież przed sądem.

W miniony wtorek (17.10.2017r.) dyżurny tucholskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieżach marketowych, które miały miejsce w pierwszej połowie października tego roku. Sprawca działał w krótkich odstępach czasu i jego łupem padły liczne artykuły spożywcze. Skierowani na miejsce policjanci ustalili rysopis podejrzewanego mężczyzny, a w toku dalszych czynności też jego tożsamość. Kwestią czasu było tylko jego zatrzymanie. Podejrzewany o kradzież 21-letni mieszkaniec gm. Tuchola został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży. Za przestępstwa te grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do nawet 5 lat.


(red.)

KPP Tuchola

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook