23 października 2020

ŁOWCY ABSURDÓW (TVN Turbo) W TUCHOLI

1 min read

Czy zainteresowały ich beznadziejne miejskie ulice, drogi gminne i powiatowe oraz ich oznakowanie? A może jedno z bardziej bezsensownych rond, lub ślimacząca się od pięćdziesięciu lat budowa obwodnicy – widmo? A może byli tutaj tylko przejazdem? W Tucholi pojawili się prowadzący program pt. Absurdy drogowe” (TVN – Turbo) wraz z ekipą telewizyjną w ciekawym bolidzie.

Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski nie próżnują – ich szalona podróż Syreną V8 po Polsce trwa, a do zabawy f60eff84-5851-11e4-823d-0025b511229ew tropienie absurdów zapraszają wszystkich widzów TVN Turbo! Specjalnie dla Was uruchomiono adres absurdy@tvn.pl, pod który możecie wysyłać swoje propozycje miejsc godnych pokazania w programie. Autorzy mają już pierwsze efekty swoich wojaży – absurdalne znaki w magiczny sposób znikają po emisji programu na antenie, dlatego jeśli chcecie bezpiecznych i czytelnie oznakowanych dróg w okolicy, zaproście chłopaków do swoich miejscowości!

No i są…

My zastaliśmy ich już na trasie do Świecia, tuż przed Płazowem.

Możliwości „Syrenki” prezenterów programu, która „pod maską” ma V-8 Mercedesa. Za kierownicą „Stig” z programu Top Gear BBC.

_________________

(red.)

Mat. KMF i KT

Fot. autorów programu TVN Turbo

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook