19 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Lubiewo. Rusza II Lubiewski Wielobój Sprawnościowy

2 min read

Kochani, w Lubiewie znowu tętni sportowe życie, a to za sprawą mieszkańców i to nie tylko z Gminy Lubiewo!

Rusza II Lubiewski  Wielobój Sprawnościowy ma zachęcić mieszkańców Gminy Lubiewo oraz spoza Gminy Lubiewo  do czynnej formy wypoczynku i rekreacji, do poprawy kondycji fizycznej i miłej zabawy. Skierowany jest do:

  • uczniów z gimnazjum dziewcząt i chłopców  z terenu Gminy Lubiewo którzy
     w formie sportowej rywalizacji walczyć będą o tytuł najwszechstronniejszej zawodniczki oraz najwszechstronniejszego zawodnika.
  • dla mieszkańców z tereny Gminy Lubiewo oraz spoza w dwóch kategoriach wiekowych:

– do od 16 do 40 lat dla kobiet i mężczyzn będą walczyć o tytuł najwszechstronniejszej zawodniczki oraz najwszechstronniejszego zawodnika w Gminie Lubiewo.

– powyżej 40 lat  dla kobiet i mężczyzn będą walczyć o tytuł najwszechstronniejszej zawodniczki oraz najwszechstronniejszego zawodnika w Gminie Lubiewo.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26  stycznia niedziela do 24:00  2013 r. pod adresem sportowagminalubiewo@gmail.com lub tel. 52 33 493 10. Regulamin dostępny  na facebook.com ( Gmina Lubiewo) profilu sportowa gmina lubiewo i na stronie www.lubiewo.pl

Każdy z Was będzie mógł wystartować w wybranych przez siebie dyscyplinach z  8 zaproponowanych, a do punktacji wielobojowej zaliczy się punkty z 6 najwyżej punktowanych. Oto dyscypliny: tj. I dyscyplina – tenis stołowy, II dyscyplina – badminton, III dyscyplina – kręgle , IV dyscyplina mix ( Skłony na materacu „brzuszki w ciągu 30 sek.”, Rzut piłką lekarską , Rzut piłką ręczną do celu , Prowadzenie slalomem piłeczki hokejem ze strzałem do bramki), V dyscyplina – bilard , VI dyscyplina – pchniecie kulą, test Coopera, piłeczka palantowa, VII dyscyplina bieg na 1000m, VIII dyscyplina – tor przeszkód sprawnościowy.

_________________________

(red.)

Mat. nadesłany.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook