26 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Lubiewski maraton informacyjny. III ROK UNIWERSYTETU III WIEKU — ZAPRASZAMY NOWYCH SŁUCHACZY

1 min read

Już niedługo, w październiku oficjalnie rozpoczniemy trzeci rok działalności  Uniwersytetu III wieku WSG filia w Lubiewie.

Dwuletnia działalność, w opinii dotychczasowych słuchaczy utwierdziła nas w przekonaniu, że warto było podjąć trud organizacyjny. Obecnie trwa rekrutacja na nowy rok akademicki, a słuchaczem UTW  może być każdy, niezależnie od wieku i wykształcenia, kto pragnie pogłębiać wiedzę i przejawia chęć dalszego rozwoju własnej osoby. Uniwersytet Trzeciego Wieku WSG daje możliwość rozwoju swoich umiejętności wg zainteresowań i indywidualnych potrzeb. Poza licznymi kursami komputerowymi, językowymi, warsztatami tańca, nordic walking, fitness dla seniora, samoobrony oferujemy cykl wykładów z zakresu psychologii, pedagogiki, geografii, historii i kulturoznawstwa, zdrowia, dietetyki, a także wspaniałe wyjazdy integracyjne, wizyty studyjne, itp. Słuchacz UTW WSG dokonuje wpłaty semestralnej, która wynosi 50 zł (opłata na pół roku) i ma prawo korzystania z 20% zniżki na kursy i warsztaty, które dobrowolnie sobie wybiera.

Rok akademicki UTW WSG trwa dwa semestry.

Szanowni kandydaci – serdecznie zapraszamy do składania deklaracji przystąpienia do Uniwersytetu (biuro nr 16 w Urzędzie Gminy w Lubiewie, tel. 512 864 125).

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej www.u3w.byd.pl, na której umieszczane są najnowsze informacje, słuchacze mogą odwiedzić galerię i poczytać kronikę UTW.


Wioletta Szymczak

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook