4 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Lubiewskie targowisko na miarę XXI wieku

1 min read

Położone jest w centrum Lubiewa, jego początek, to czasy, kiedy gminą rządził poprzedni wójt, pan Michał Skałecki, Jego Następczyni zachowała ciągłość i dokończyła dzieła, tym samym wypełniła deklarację przedwyborczą, bo obiekt jest wspaniały, a pojawiający się wystawcy, również z towarami regionalnymi, powinni być zadowoleni. Kapitalna promocja, poprzez zaspokojenie również  zmysłów, głównie smaku:)

Po dzisiejszej sesji RG, lwia część szacownego grona dokonała uroczystej lustracji nowego obiektu. Targowisko w Lubiewie prezentuje się świetnie, poprzez nasze filmy z ziemi i z powietrza obserwowaliśmy postępy w pracach, dzisiaj nastąpił finał. Zadbano o wszystko, czegóż tam nie było…, wspaniała kawa, herbata, ciasta, kanapki, wspaniałe dania,pierniczki i te wędliny, których zapach… szkoda mówić, słowem, wspaniałości.

Mogliśmy zajrzeć wszędzie, zadbano o najmniejsze szczegóły. Warunki, które stworzono handlującym i kupującym są najlepsze z możliwych. Aaaa, warto zadbać o odbojniki przy drzwiach od toalet, będą bardzo przydatne, a ich koszt to równowartość kawałka gumy – wykonać:)


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook