16 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

MAMA MOŻE WSZYSTKO – DOFINANSOWANIE NA NIANIE I ŻŁOBKI

1 min read

O tej możliwości już informowaliśmy, ale ujmując sprawę w skali województwa, dzisiaj czas odnieść ją do naszych realiów.

Wprost ze starostwa dotarła do nas istotna informacja informacja nie tylko dla mam.

Wychowujesz dziecko do lat 3, nie pracujesz, a chcesz wrócić do pracy? Zapraszamy na spotkanie w Tucholi, podczas którego opowiemy o możliwości otrzymania dofinansowania na żłobki lub nianie, a także na inne działania wspomagające w powrocie na rynek pracy.

Spotkania kierowane są do osób wychowujących dzieci do lat 3, które nie pracują (są zarejestrowane lub nie w urzędzie pracy) bądź przebywają na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich bądź wychowawczych, a które w najbliższym czasie chcą powrócić do pracy.

Spotkanie w Tucholi odbędzie się w dniu 22 lutego 2018 r. o godz. 10.00 (dokładne miejsce zostanie podane wkrótce). Prosimy o zgłaszanie się już teraz na spotkanie poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie 52 327 68 84.

W przypadku małego zainteresowania spotkanie może zostać odwołane.

Więcej informacji na stronie www.mojregion.eu. Spotkanie poprowadzą konsultanci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) z województwa kujawsko-pomorskiego oraz zaproszeni prelegenci.


(red.)

Przydatny link;

URZĄD MARSZAŁKOWSKI pomaga MŁODYM RODZICOM!

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook