26 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Mamy zaproszenie: Spotkanie z Dorotą Kanią w Chojnicach

2 min read

Zapraszam w dniu 27 czerwca (piątek) na spotkanie z redaktor Dorotą Kanią, dziennikarką „Gazety Polskiej”, autorką głośnego bestselleru Resortowe Dzieci. 

ZdjęcieSpotkanie odbędzie się w Chojnicach o godzinie 18.00, w podziemiach kościoła gimnazjalnego (koło bazyliki chojnickiej).
Podczas spotkania będzie możliwość zakupu wspomnianej wyżej książki oraz tytułu W cieniu tajnych służb. Polityczne zabójstwa. Niewyjaśnione samobójstwa, której autorką jest także Dorota Kania.
Dorota Kania od wielu lat demistyfikuje powiązania i sieci wzajemnych układów polskiego świata biznesu, polityki i tajnych służb. Wskazując jednocześnie na „dziedziczenie” wpływów przez rodziny dawnych władz PRL w realiach III RP. Z tego też względu Dorota Kania, z powodu swej pracy publicystycznej i śledczej była wielokrotnie pozywana przez osoby, którym wykazała powiązania z dawnymi Służbami Bezpieczeństwa PRL i tworzenie niejasnych sieci układów wpływających na kondycję polskiego państwa.
W 2012 r. Dziennikarka została ujęta w amerykańskim raporcie Departamentu Stanu USA. WZdjęcie dokumencie wskazano,że działania na ścieżce prawnej przeciwko Dorocie Kani są świadectwem łamania wolności słowa i prasy w Polsce.
Jest to pierwsza wizyta Doroty Kani w naszym regionie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Dorota Kania będzie też odpowiadać na państwa pytania, można się też spodziewać autografu od Dziennikarki.
Spotkanie organizują: Stowarzyszenie Arcana Historii, Klub Gazety Polskiej w Chojnicach oraz Prawo i Sprawiedliwość.
______________________
Krzysztof Szulczyk
Zastępca Prezesa
Stowarzyszenia Arcana Historii
_______________________
(red.)
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook