21 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

MAREK BILIŃSKI – BEST OF THE BEST (SPOT REKLAMOWY)

2 min read

Marek Biliński po 16 latach powraca z kolejnym wydaniem Best of tym razem na płycie winylowej, w 30 lat po wydaniu jego pierwszego bestselerowego czarnego krążka „Ogród Króla Świtu”.

Po 16 latach od wydania pierwszej płyty „The Best of” w 1998 r., Marek Biliński polska legenda i tuz muzyki elektronicznej powraca z nowym wydaniem longplaya w iście mistrzowskim stylu. Album o nazwie „Best of the Best” powstał przy współpracy Bi.Ma.-Biliński Production z Life Is Music Entertainment oraz Związku Artystów Polskich STOART, który jest głównym patronem współfinansującym wydanie. Nowa płyta jest skierowana nie tylko na rynek Polski, ale też na rynki zagraniczne. Dzięki wydaniu jej w postaci cyfrowej pojawi się na wiodących portalach na całym świecie.

Najważniejszą jednak informacją jest to, iż album będzie wydany ekskluzywnie w limitowanej ilości na płycie winylowej ! Wielbiciele muzyki Marka Bilińskiego co prawda musieli na ten moment długo czekać, ale teraz będą usatysfakcjonowani! Płyta będzie rarytasem dla wszystkich fanów czarnego krążka i ciepłych analogowych brzmień muzyki elektronicznej. Wszystkie utwory znajdujące się na płycie zostały z wersji podstawowej na nowo zmasteringowane na światowej klasy sprzęcie studyjnym, dlatego brzmienie płyty jest tak aksamitne i dynamiczne. Szczególnie słychać to na czarnym krążku.
Wydanie „Best of the Best” będzie miało szeroki zasięg dotarcia i pojawi się na wszystkich istniejących dziś nośnikach tj.: na płycie winylowej, płycie CD oraz w postaci cyfrowej.

// Oficjalna data premiery: 5.04.2014
Album „Best of the Best” będzie dostępny we wszystkich najlepszych salonach muzycznych.

Patroni:

STOART Związek Artystów Wykonawców
http://www.stoart.org.pl

Estrada i Studio
https://www.facebook.com/estrada.studio

Kino Polska Muzyka
https://www.facebook.com/KinoPolskaMu…

Life Is Music Entertainment
https://www.facebook.com/LifeIsMusicE…

Art Pix Studio
https://www.facebook.com/artpixstudio

TVPW
https://www.facebook.com/telewizja.tvpw

HiRO
https://www.facebook.com/hirofree.fb

________________

(red.)

Marek Biliński YT

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook