30 września 2020

Militaria Boxing Show – to już w piątek!

2 min read

Pozostały godziny do rozpoczęcia niezwykłej gali sportowej, z niepokojem patrzymy w niebo. 28 sierpnia punktualnie o 17 rozpocznie się turniej o którym (według naszych statystyk) już wie ponad 25 000 internautów i nie tylko. Organizatorami gali są znani i cenieni: Gruchała Team oraz firma Grantex, do której należy znana Restauracja w Borach w Żalnie ( Powiat Tucholski).

Marcin Gruchała (Gruchała Team)

To niezwykłe przedsięwzięcie przygotowano w iście ekspresowym, jak na obecne warunki sanitarne tempie. Czeka nas moc wrażeń, bo prócz walk będzie mnóstwo innych atrakcji, do których organizatorzy zapraszają całe rodziny. Do powstania Militaria Boxing Show wydatnie przyczyniło się wiele firm i instytucji, podczas gali znajdzie się miejsce, aby im wszystkim podziękować. Impreza sportowa pod patronatem Starosty Tucholskiego – pana Michała Mroza oraz Gospodarza gminy Kęsowo – pana Wójta – Radosława Januszewskiego.

Imprezę zabezpieczać będą ochroniarze, dzielni strażacy oraz niezawodna w takich przypadkach policja z pionu drogowego. Obowiązują środki ochrony, maseczki, przyłbice, organizator przygotuje oczywiście środki do odkażania rąk, jak również należy pogodzić się z faktem, że przy wejściu do obiektu będziemy musieli wpisać się na specjalną listę. Obowiązuje ograniczona liczba miejsc, dlatego warto do Żalna przyjechać wcześniej. Organizatorzy przygotowali dodatkowy, specjalny parking oraz drogę ewakuacyjną.

Co nas czeka? Zapytaliśmy szefa Gruchała Team, pana Marcina Gruchałę, który wyczerpująco opowie o wszystkim, ale emocji nie zabraknie, to pewne. Organizatorzy przewidzieli kilkanaście pojedynków boksu olimpijskiego, walkę zawodową oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży. Nie zabraknie występów artystycznych, gości honorowych oraz konkursów.

Sędzia Józef Prostojanek

W ringu zmierzą się zarówno młodsi, jak i starsi zawodnicy, wśród nich nie zabraknie przedstawicielek płci pięknej, które podziwialiśmy podczas treningu w Chojnicach.

W ringu staną również zawodowcy w dodatku utytułowani , a wśród nich i to w walce wieczoru, wystąpi powracający do ringu po rocznej przerwie Krystian Arndt. Stoczy on pojedynek na dystansie 4 rund na zasadach boksu zawodowego. Warto wspomnieć o tym, że najważniejsza walkę poprowadzi nasz utytułowany sędzia pan Józef Prostojanek, którego sylwetki przybliżać nie trzeba.

Przypomnijmy Krystian „Arczi” Arndt wystąpił na gali Rocky Boxing, gdzie główną nagrodą jest 100 tyś złotych.W ćwierćfinałowej walce uległ po bardzo ciekawej i dramatycznej walce Kacprowi Meynie, który dotarł już do finałowej potyczki.

Warto zapamiętać, organizatorzy uzgodnili: wstęp wolny. Całą galę, medialnie, obsługuje Telewizyjno Filmowa Agencja Promocyjna TOKiS – PRESS TV.

Raz jeszcze: 28 dzień sierpnia (piątek), godzina 17:00 (ruszamy), Restauracja w Borach – Żalno, ulica Tucholska 31. Impreza potrwa ponad dwie godziny!

ZAPRASZAMY!

 


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook