28 października 2020

Szefowa MSW będąc w Tucholi stroiła sobie żarty? Policyjny LRAD użyty przeciwko demonstrantom, czy bandytom?

3 min read

I czar prysł, jak mydlana bańka, minister Piotrowska, która ledwie kilka dni temu odwiedziła Tucholę, ma jednak wiedzę o policyjnej, tajnej broni, której użyto przeciwko obywatelom?

Kluczem do zrozumienia jest artykuł opublikowany na naszych łamach 2 listopada br. To właśnie tego dnia Tucholę odwiedziła nowa minister MSW – pani Teresa Piotrowska. Podczas spotkania w gabinecie Burmistrza Tucholi, TOKiS zadał minister pytanie dotyczące pojazdów, które zostały zakupione w Stanach Zjednoczonych. Pojazdy te pozornie niczym się nie wyróżniają w tłumie, jednak w rękach funkcjonariuszy policji, stają się wyjątkową bronią przeciwko obywatelom RP.

Minister stwierdziła, że nie ma żadnej wiedzy na ten temat. Poznajmy szczegóły tej wizyty – http://tokis.pl/?p=20721

Dzisiaj w Warszawie, podczas Święta Niepodległości doszło do… i teraz pojawiają się różne interpretacje dziennikarzy i policjantów ustami TVN, TVP i rzecznika policji – Mariusza Sokołowskiego.  Czy uroczysty przemarsz zakłócili „kibole”, bandyci, a może… przebierańcy? Zostawmy te kwestie, komentarze z pewnością pojawią się w sieci, w portalach skrajnie prawicowych. My skupiliśmy się na materiałach, które zaprezentowały telewizje głównego nurtu w wieczornych programach informacyjnych.

Początek wieczornych wiadomości zdominowały drastyczne sceny z Warszawy. Ukazano je w taki sposób, aby nie było złudzeń. Podczas kilkuminutowych relacji filmowych dostrzegliśmy jednak coś zadziwiającego…

TVN – kadr z „Faktów”. W tle, tuż obok prezenterki dostrzegamy pojazd, o który pytaliśmy minister Piotrowską, podczas wizyty w Tucholi.

Kolejny kadr również pochodzi z wiadomości TVN-u, jednak tym razem z jego „klona” –  TVN-24. Na tle pojazdu polewającego wodą z farbą tłum, ponownie widoczny jest tajemniczy, policyjny pojazd.

Rozwikłajmy zagadkę.

Analizowany pojazd, to kolejne wcielenie amerykańskiego „Szeryfa”. Pierwotnie pojazd stworzony dla wojska, doczekał się wersji „cywilnej”. W tej postaci trafia do Polski za zgodą i wiedzą byłego premiera – Donalda Tuska. Pojazd ma zapewnić bezpieczeństwo władzy w razie rozruchów, pierwotnie dotyczących uczestników demonstracji w których ludzie domagają się ujawnienia szczegółów słynnej katastrofy smoleńskiej.

Sprawa śmierci prezydenta Kaczyńskiego i pozostałych pasażerów tragicznie zakończonego lotu tupolewa przyschła, ale właśnie dzisiaj ktoś zadecydował o tym, aby na warszawskie ulice wyprowadzić policyjne LRAD-y.

Czy ich użyto, czy były tylko w gotowości? Sądząc po kadrach, tylko się przemieszczały. Nie dostrzegamy obsługi na platformie, zakładając, że nie są kierowane zdalnie z kabiny pojazdu.

Jest absolutnie niemożliwe, aby LRAD-y zostały wykorzystane bez wiedzy i zgody obecnej minister MSW-u. Łatwo więc wysnuć wniosek, zakładając, że minister Piotrowska w ciągu zaledwie 9 dni poznała urządzenie i wyraziła zgodę na jego użycie,   podczas dzisiejszych „rozruchów”. Biorąc pod uwagę to, że jest z wykształcenia historykiem, a nawet teologiem, jej postępowanie wobec bliźnich z wątkiem boskim w tle… diabli wzięli.

Dowodów jest aż nadto. Zadajmy kolejny już raz pytanie, na które pani minister nie odpowiedziała będąc w Tucholi. Ile tych pojazdów jest w rękach policjantów? Analizując zamieszczone powyżej kadry możemy mieć pewność, że są co najmniej trzy! Ile ich jest w rzeczywistości? Z pewnością o to zapytamy obecną panią minister przy najbliższej okazji.

Smaczku sprawie dodaje to, co stało się z kadrami filmowymi prezentowanymi w programach informacyjnych TVP i TVN. Chwilę po ich prezentacji zostały usunięte z ich wersji internetowych, z wyjątkiem kadru w którym widzimy prowadzącą „FAKTY” TVN – panią Justyną Pochanke. Jeżeli chcesz coś ukryć pokaż to oficjalnie, to jedna z metod psychomanipulacji widzem. Pozostałe kadry pochodzą z materiałów internautów, którzy poprzez portal YT i Wikipedię, uwiecznili materiał fotograficzny i telewizyjny.

Oficjalnie LRAD-y zniknęły z materiałów przeznaczonych dla internautów, a policja wspomina tylko o tym, że przeciwko demonstrantom wykorzystano: pałki i broń gładkolufową! Kto kłamie, kto przeinacza i ukrywa fakty?

Odpowiedzmy sobie sami, na tak zadane pytanie.

____________________________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook