18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Ministerstwo cyfryzacji bezprawnie przehandlowało wrażliwe dane Polaków?

1 min read

Ministerstwo cyfryzacji bezprawnie przehandlowało dane wrażliwe Polaków?

Poseł Sławomir Nitras pytał ministra Zagórskiego o to, czy to przekazanie danych osobowych do Poczty Polskiej jest w interesie Polaków i państwa polskiego. Zarzucił rządowi „przehandlowanie” danych Polaków za interes polityczny. Minister Marek Zagórski uznał zarzut „przehandlowania” za niedopuszczalny.

Zbliżające się wybory to cały potok draństwa, niegodziwości, łamania prawa i ryzykowaniem zdrowia wszystkich biorących w nim udział. Korespondencyjna forma nie ma nic defo rzeczy, bo podobno śmiertelny wirus bez problemu żyje na papierze przez 24 godziny. Zawartość naszych skrzynek pocztowych, które otwieramy w rękawiczkach i maskach na twarzy, zwykle obfitują w papierowy spam, nie czytamy go nawet, tylko od razu utylizujemy, gorzej, kiedy skrzynka zawiera ważna korespondencję, wtedy zwyczajnie ryzykujemy.

Stało się, po tym, jak samorządowcy odmówili współpracy z Pocztą Polską, powołując się na brak stosownych przepisów,  zadziałało ministerstwo cyfryzacji i przekazało wrażliwe dane poczcie, powołując się na ustawę sprzed kilu dni.  Bezczelność obecnego rządu wydaje się nie mieć granic, łamanie prawa stało się normą i trzeba być ślepym, aby tego nie widzieć.

Wystąpienie tego typa w Sejmie, to tylko oznajmienie woli Naczelnika państwa, który traktuje swoich obywateli jak bezmyślną magmę.


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook