20 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Misje gospodarcze do USA, Niemiec i Szwecji – gratka dla przedsiębiorców!

2 min read
Urząd Marszałkowski ma ciekawą propozycję dla przedsiębiorców naszego regionu.
Zapraszamy przedsiębiorców z regionu do udziału w organizowanych przez Urząd Marszałkowski czterech misjach gospodarczych. Wśród nich są wyjazdy do Niemiec, Chicago (USA) oraz Szwecji. Finansujemy transport, noclegi, wyżywienie oraz udział w targach.
  • Pierwsza misja gospodarcza do Niemiec odbędzie się w terminie 15-19 września. Skierowana jest do przedsiębiorców z branży stalowo-maszynowej z terenów partnerów projektu: Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza oraz gmin sąsiednich. W ramach misji zaplanowana jest m.in. wizyta studyjna w przedsiębiorstwie branżowym, udział w targach AMB – Międzynarodowe Targi Obróbki Metali (Stuttgart, Niemcy) oraz rozmowy matchmakingowe z przedstawicielami firm. Wsparciem obejmiemy od 9 do 12 firm. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 czerwca. Szczegóły oraz dokumenty do pobrania tutaj.

  • Misja gospodarcza do Szwecji odbędzie się w połowie października (13-17 października). Zaproszenie adresujemy do przedsiębiorców z branży turystyki zdrowotnej. W ramach misji zaplanowany został udział w targach Senior Det Goda Livet (Senior Expo) w Sztokholmie,  wizyta studyjna w przedsiębiorstwie branżowym oraz rozmowy matchmakingowe potencjalnymi partnerami biznesowymi. Wsparciem obejmiemy łącznie dziesięć firm. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 czerwca. Szczegóły oraz dokumenty do pobrania tutaj.

  • Wyjazd do Chicago (USA) odbędzie się w terminie 14-18 października. Przygotowywany jest z myślą o firmach z branży IT. W ramach misji zaplanowana jest wizyta na Chicago Idea Week, udział w spotkaniach z firmami polonijnymi z obszaru Chicago oraz rozmowy matchmakingowe z potencjalnymi partnerami biznesowymi z sektora IT. Wsparciem obejmiemy łącznie dziesięć firm. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 czerwca. Szczegóły oraz dokumenty do pobrania tutaj.

  • Druga misja gospodarcza do Niemiec odbędzie się w terminie 24-27 listopada. Wezmą w niej udział przedsiębiorcy z branży narzędziowo-przetwórczej. W ramach misji zaplanowany jest udział w targach EuroMold we Frankfurcie, wizyta studyjna w przedsiębiorstwie branżowym oraz rozmowy matchmakingowe z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Wsparciem obejmiemy łącznie dziesięć firm. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 czerwca. Szczegóły oraz dokumenty do pobrania tutaj.


Zaproszenie adresujemy do przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. W przedsięwzięciu może wziąć udział tylko jeden przedstawiciel danego przedsiębiorcy. Gwarantujemy transport, noclegi i wyżywienie, pokrywamy też koszty ubezpieczenia, organizacji spotkań i udziału w targach. Kosztami uczestników będą: dieta oddelegowanego pracownika, przygotowanie własnych materiałów promocyjnych oraz ewentualne inne wydatki związane z uczestnictwem w targach (nieobjęte dofinansowaniem w ramach projektu). Językiem wiodącym misji będzie język angielski.

_____________________
(red.)
kujawsko-pomorskie.pl
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook