27 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Moje serce bije w Tucholi” – wystawa prac dzieci w tucholskim magistracie

1 min read

Hol główny Urzędu Miejskiego w Tucholi stał się dzisiaj  (13. 06) salą wystaw. Można tam podziwiać prace wykonane przez uczniów w ramach plenerowych zajęć plastycznych pt. „Moje serce bije w Tucholi”.

To spojrzenie na stolicę Borów oczami dziecka. Prace zostały wykonane pod opieką nauczycieli (Elżbiety Pieczki, Bożeny Mahlik, Anny Michalak) i członków Borowiackiego Towarzystwa Kultury (Heleny Kaczanowskiej, Małgorzaty Obuchowskiej i Marii Ollick).

„To bardzo wartościowa inicjatywa. Prace są po prostu piękne i cieszę się, że są prezentowane w naszym urzędzie. Mogą je teraz oglądać wszyscy, którzy do nas przychodzą” -podkreślił podczas otwarcia wystawy burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski. W otwarciu wystawy uczestniczyli autorzy prac, dyrektor szkoły Ewa Szczukowska, nauczyciele i członkowie BTK zaangażowani w realizację projektu.

Organizatorem zajęć plastycznych było Borowiackie Towarzystwo Kultury w Tucholi w ramach projektu pn. „Sztafetą przez pokolenia” wspartego grantem Banku Zachodniego WBK i dotacją gminy Tuchola w ramach konkursu na zadanie publiczne.

Prace będą eksponowane do 21 czerwca br. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy.


Mat. nadesłane

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook