2 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

MOTOSERCE 2017 i 16 litrów 200 ml zebranej krwi!

2 min read

Nowy punkt na mapie Dni Borów Tucholskich, które oficjalnie jeszcze się nie rozpoczęły, to MOTOSERCE i motocykliści z zacnego klubu AUROCHS, którzy niosą realną pomoc potrzebującym najcenniejszego leku świata – krwi.

Administrator profilu FB Urzędu Miasta i Gminy w Tucholi mówi krótko:

Kochani, jesteście NIESAMOWICI! Mamy to – 16 litrów 200 ml zebranej krwi podczas MOTOSERCA 2017 w Tucholi! Zarejestrowanych krwiodawców było 50, z czego 36 mogło podzielić się darem życia. Dodajmy, że 20 osób z tej grupy zrobiło to po raz pierwszy! Brawo WY!

MOTOSERCE, to organizacja Organizacja non profit, ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Partnerami są: PCK, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego. Pierwszy raz pokazała swoją moc w… Tucholi i od razu taki sukces! A wszystko wydarzyło się dzisiaj w sobotę. W centrum tucholskiego rynku pojawił się specjalny, mobilny punkt poboru krwi, tuż obok ustawiono scenę i się zaczęło…

Z piekielnym rykiem silników przejechały przez Tucholę potężne motocykle, prowadzone przez pilota, oczywiście, zorganizowano ich wystawę, mnóstwo imprez towarzyszących, pojawił się nawet specjalny budynek, gdzie prezentowano broń! Słowem…, dla każdego coś ciekawego. Bardzo dobrze, że ten wyjątkowy czas dla Tucholi zmienia się, dotychczasowa formuła Dni Borów… wyczerpała się, wszyscy chcą nowych atrakcji, ostrzegaliśmy przed tym od lat, wreszcie w tej sprawie coś drgnęło, bo w tym roku jest inaczej, a kto wie, co będzie za rok!


(red.)

Fot. FB UMiG w Tucholi

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook