8 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Mroczek za „dychę”

1 min read

Tucholski Ośrodek Kultury wpadł na iście szatański plan i zamiast bawić się w nieudane próby namowy tucholan do wzięcia udziału w wielkich artystycznych prezentacjach, znalazł alternatywę, ściąga celebrytę, podobno aktora, gwiazdę.

18 listopada 2015r. o godz. 17.30 w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie z Marcinem Mroczkiem (serialowym Piotrkiem z `M jak miłość`). Bilety w cenie 10zł można kupować w sekretariacie TOK.

Mroczek, Mroczek, kim u diabła jest ten chłopak? To jakiś autorytet w dziedzinie sztuki? Może to jakaś wybitna indywidualność kina? Oba pytania mają negatywną odpowiedź, co gorsza, autorytetem też nie jest. W takim razie, co zaproponuje lokalnej publiczności? To jakaś niebywała historia i chyba marna, ale ktoś zaryzykował i imprezę biletuje.

Jedno jest pewne, to sympatyczny chłopak – naturszczyk, którego dopełnienia – brata bliźniaka zabraknie, wielka szkoda. Dla miłośników serialu, który przypomina rozmiarami innego telewizyjnego tasiemca – „Modę na sukces”, choć akurat ten zdobył popularność na całym świecie, a nasz eM, jak coś tam…, cóż, zmusza do sięgnięcia po telewizyjnego pilota i wyszukania czegoś bardziej ambitnego… Disco Polo?

____________________

(RED.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook