MSWiA i akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo”

Pikniki, pokazy sprzętu i wyposażenia, spotkania z uczniami i młodzieżą, zajęcia w miasteczkach ruchu drogowego – to tylko niektóre z atrakcji czekających na dzieci i młodzież podczas kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Głównym celem akcji ministerstwa, którą zainaugurował dziś minister Mariusz Błaszczak,  jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na kwestie związane z bezpieczeństwem. W najbliższych miesiącach funkcjonariusze służb podległych MSWiA będą spotykali się z młodzieżą i przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas m.in. jazdy na rowerze, wypoczynku nad wodą czy górskich wycieczek. Duża uwaga zostanie poświęcona także odpowiedzialnemu korzystaniu z internetu. Informacje o wszystkich inicjatywach organizowanych w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” będą zamieszczane na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz na portalach społecznościowych.


Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Fot.o-qu-va.blogspot.com

admin

Next Post

REKORDOWY POZIOM POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA?

wt Kwi 25 , 2017
Nielegalni uchodźcy w Trójmieście, nielegalni uchodźcy okupujący warszawskie „Złote Tarasy” na najwyższym piętrze, ataki „uchodźców” z pobliskiego ośrodka na nauczycieli z Góry Kalwarii, ataki na mieszkańców Zgierza, takie są polskie realia, pomimo zapewnień Premier Szydło, że do Naszego Kraju nie będą wpuszczani islamscy tzw. uchodźcy, a w tle…, kompletnie rozbrojony […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook