8 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Muzeum Borów Tucholskich sprzedane?

1 min read

Dzisiaj w Tucholi nastąpiło głębokie poruszenie wśród mieszkańców. Pocztą pantoflową rozeszła się wieść o tym,  że sprzedano tucholskie muzeum.

Praktycznie wszystkie redakcje, również nasza, mają już wiedzę na ten temat, jednak jest ona niepełna, bo i sprawa przerosła nawet powiatowych radnych, którzy dzisiaj zebrali się na nadzwyczajnej naradzie, oczywiście bez powiadamiania mediów. Starostwo, oficjalnie nie podaje żadnych informacji na ten temat. Ten stan utrzyma się zapewne do najbliższego wtorku 14 czerwca, bo właśnie tego dnia odbędzie się konferencja prasowa, na którą zaproszono wszystkie lokalne media, również nas.

Oficjalna notatka:

 

Serdecznie zapraszam na konferencję prasową, która odbędzie się w dniu 14 czerwca 2016r. o godz. 9:00 w Domu Dziecka w Tucholi, ul. Kościuszki 16, Tuchola.

Program konferencji:

  1. a) Przedstawienie zagadnień związanych z funkcjonowaniem Domu Dziecka w Tucholi.
  2. b) Zmiany w funkcjonowaniu Domów Dziecka od roku 2019 ( kwestia dostosowania obiektów do nowych wymogów ), przedstawienie działań Zarządu Powiatu w tym temacie. 
  3. c) Krótka relacja z wizyty w Sejmie na Posiedzeniu połączonych Komisji: Infrastruktury oraz Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej w Sejmie RP (Publiczny transport zbiorowy).
  4. d) Omówienie sprzedaży nieruchomości Powiatu.
  5. e) Odpowiedzi na zapytania ze strony mediów.

 

Z poważaniem

Michał Mróz

_________________________________________

Do sprawy szybko powrócimy…[Przyp. red.]

_______________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook