Muzyczny finał 60-tych DBT

Rzeczywiście, 60-te Dni Borów Tucholskich były wyjątkowe, komitet organizacyjny może odczuwać satysfakcję wprost proporcjonalną do tej, która odczuwała publiczność, podczas wieczornych koncertów , przez następujące po sobie trzy dni!

Świetny zespół Layo z Chojnic, polska Tina Turner i jej kapitalni muzycy, zjawiskowe Brathanki i klasyka gatunku w mistrzowskim wydaniu – Kazik Staszewski – KULT, czegóż chcieć więcej? Jakichś informacji o wielkim nieobecnym w relacji tokis.pl – Jakubie Krystyanie. Niestety, nie ma w tym naszej winy, ale nie wykluczamy, że tego wykonawcę będziemy gościli, choć w innej scenerii i w innym miejscu, bo z pewnością warto.

Trzeci dzień DBT przeminął, jednak nie u nas, stąd szansa, aby wszyscy ci, którzy nie mogli uczestniczyć w koncertach, wzorem 15000-nej publiczności w ostatnim dniu trwania naszych Dni Borów, poczuli tamten klimat.


(red.)

Posted in TV

admin

Next Post

Marszałkowskie dotacje dla seniorów i lokalny akcent!

czw Lip 25 , 2019
Z myślą o seniorach samorząd województwa przyznał wsparcie na realizację 26 imprez rekreacyjnych, zajęć aktywności fizycznej, wyjazdów i spotkań integrujących starsze pokolenie z młodszym. Na zadania publiczne realizowane przez organizacje pozarządowe trafiło w tym roku 90 tysięcy złotych.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook