28 października 2020

Nadesłane do TOKiS – PRESS. ORGANIZACJE POZARZĄDOWE – MIKRODOTACJE Z FIO, WYBORY DO SEJMIKU NGO

1 min read

Starosta Tucholski zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych na spotkanie, które odbędzie się w dniu 10 grudnia 2014 r. w sali multimedialnej Starostwa Powiatowego w Tucholi, ul. Pocztowa 7 b (budynek Książnicy Tucholskiej).

Na spotkaniu przekazane będą informacje o MIKRODOTACJACH z FIO oraz odbędą się WYBORY DO SEJMIKU NGO WK-P.

Program spotkania:

16.00 – Informacja dotycząca zasad ubiegania się o mikrodotacje do wysokości 5.000 zł z FIO (Fundusz Inicjatyw Obywatelskich) – Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica (do pobrania: zaproszenie, podstawowe informacje)

17.00 – wybory przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu tucholskiego do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego (Sejmiku NGO).

Proszę o zapoznanie się z regulaminem wyboru do Sejmiku NGO. Zwracam jednocześnie uwagę, że do dnia 8.12.2014 r. (do godz. 10.00) należy przesłać zgłoszenia kandydatów do Sejmiku. Ponadto przedstawiciele organizacji pozarządowej, którzy będą brali udział w głosowaniu muszą posiadać pisemne upoważnienie swojej organizacji. Wszystkie potrzebne dokumenty do pobrania poniżej:
Regulamin wyboru do Sejmiku NGO

 Karta zgłoszenia kandydata i jego stałego zastępcy do Sejmiku NGO

Upoważnienie do reprezentowania organizacji w wyborach do Sejmiku NGO

__________________

Starostwo Powiatowe w Tucholi

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook