23 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Nasi czytelnicy dziękują medykom w dniu ich święta

1 min read

Nie, to absolutnie nie było nasze niedopatrzenie, że wczoraj (7 kwietnia) nie było w tym miejscu życzeń dla służb medycznych z naszej strony, przeciwnie, w naszym profilu FB wszystko odbyło się tak, jak należy, a nawet lepiej.

Wszyscy medycy znaleźli się pięknego dnia na froncie wojny z morderczym wirusem, pozostawieni samym sobie, bez środków ochrony osobistej, bez leków, bez testów, nadziei,  trwali i trwają na posterunkach w całym kraju. Każdy to widzi i każdy podziwia ich oddanie na rzecz społeczności. Wirus nie wybiera, czy to lewak, prawak, PiS- owiec, czy zbój, wirus nie jest wybredny, atakuje każdego i tylko od nas i zależy, czy atak mu się uda, czy też nie. Medycy wkraczają do akcji zawsze wtedy, gdy rzeczywistość przerosła telewizyjną propagandę. Ryzykują własnym życiem, zdrowiem własnej rodziny, nie wahają się, robią to, co mogą, co trzeba.

Za ich oddanie podziękowało im bezpośrednio sporo osób, pośrednio, grubo ponad tysiąc czytelników naszego wpisu i ta liczba ciągle się zwiększa. Zasłużyliście Państwo na wiele ciepłych słów, a te płyną zewsząd.

DZIĘKUJEMY.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook