20 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

NEKNOMINATE – idiotyczna zabawa dotarła również do Tucholi!

1 min read

„Dziękuję za wytypowanie do zadania. Właśnie otwieram butelkę wódki, słychać, że była oryginalnie zamknięta. Wlewam cała szklankę”.

Od tych słów wszystko się zaczyna – idiotyczna zabawa polega na tym, że typuje się kogoś do wypicia ustalonych napojów alkoholowych. „Zabawa” nosi nazwę „Neknominate” i nikt do końca nie wie gdzie pomysł się narodził. Niestety, dotarła również do Polski, nawet do Tucholi, choć w naszym mieście „degustuje” się piwo… całymi szklanicami. Pierwsze filmiki już są publikowane na YT.

„Zabawa” jest prosta, wybiera się się osobę, która ma wypić wskazany drink. W większości wypadków to spora porcja alkoholu. Wykonane nagranie umieszcza się następnie w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku lub Youtube. W końcowym etapie „zabawy” typuje się kolejne osoby, które mają „pobić” to swoiste „osiągnięcie”. Odmowa oznacza wyśmianie nominowanej osobyw portalach społecznościowych. Poszczególnie zadania są coraz bardziej wymyślne. Piją wszyscy i ze wszystkiego, jeden z filmów ukazuje młodego człowieka z głową zanurzoną w klozecie, do którego chwilę wcześniej wlano gigantycznego drinka. Bawią się ludzie młodzi nie mający kompletnie pojęcia o tym, jak wielkie ryzyko podejmują. Taka porcja alkoholu, to szok dla każdego organizmu, prócz głupoty,  zanotowano do tej chwili już cztery zgony uczestników.

Chcesz powiększyć te statystyki? Twoja wola!

***

 _______________

(red.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook