Konkurs na hasło polskiej Policji czyli… jak otworzono puszkę Pandory? – TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA I SPOŁECZNA / TOKiS – PRESS

Konkurs na hasło polskiej Policji czyli… jak otworzono puszkę Pandory?

Komendant Główny Policji ogłosił konkurs na hasło (motto, dewizę), które będzie umieszczone na radiowozach. Jednak pomysł wymknął się spod kontroli i pofrunął w wirtualny świat z taki odzewem, że aż strach. Jednak wpierw szczegóły konkursu:

 

Na  propozycje czekamy do 30 czerwca w formie cyfrowej na e-mail gazeta.listy@policja.gov.pl (w temacie wiadomości należy napisać: KONKURS NA HASŁO) lub listownie pod adres: Biuro Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji, 02-514 Warszawa, ul. Domaniewska 36/38 (z dopiskiem  KONKURS NA HASŁO).

Zwycięzca konkursu otrzyma dyplom – tabliczkę z indywidualną dedykacją Komendanta Głównego Policji oraz roczną prenumeratę miesięcznika „Policja 997”.

Szczegółowe warunki konkursu znajdziecie Państwo w Regulaminie.

Zapraszamy do udziału!

Więcej o hasłach umieszczanych na radiowozach w innych krajach można przeczytać w najnowszym numerze miesięcznika „Policja 997” w artykule „Hasło dla Policji”.

No i się zaczęło…

Internauci puścili wodze fantazji, nie mając do końca pojęcia o tym, że istnieją pewne ograniczenia. No, bo jak na radiowozach wyglądałyby takie hasła:

albo…

Niestety, to te z gatunku bardzo łagodnych. Po co się głowić, po co wymyślać, może warto zastosować to, co oczywiste?

Propozycja TOKiS-a?

„Chronią, bronią i ratują”

To wystarczy, jeżeli jest inaczej, komendant ma problem.

____________________

(red.)

Zrzuty z ekranu wykop.pl