Najlepsi z najlepszych 2018/2019 w Gminie Lubiewo

W przeddzień oficjalnego zakończenia roku szkolnego, Wójt Gminy Lubiewo Joanna Jastak wspólnie z Przewodniczącą Rady Gminy Lubiewo Zofią Reszka i Kierownikiem Referatu Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Wiolettą Szymczak spotkali się z uczniami, którzy znaleźli się w gronie „Najlepszych z najlepszych roku szkolnego 2018/2019”.  Wśród tego zaszczytnego grona znalazło się aż 73 uczniów ze szkół w Lubiewie i w Bysławiu, którzy osiągnęli średnią ocen 5,00 i wyższą.

Najwyższą średnią w Gminie Lubiewo uzyskała absolwentka oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej w Bysławiu Marta Walczak. Uzyskała imponujący wynik 5,56.

Najzdolniejszym uczniom towarzyszyli: dyrektor Szkoły Podstawowej w Bysławiu Roman Chmara,  dyrektor Szkoły Podstawowej  w Lubiewie Jolanta Kowalska, wicedyrektor SP Lubiewo Roman Gulatowski.

Wręczenie listów gratulacyjnych oraz nagród finansowych odbyło się w sali widowiskowej Biblioteki-Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo w Lubiewie. Spotkanie upłynęło w atmosferze gratulacji, dumy z dokonanych przez uczniów osiągnięć oraz życzeń osiągania równie wspaniałych sukcesów jak dotychczas.

Spotkanie z najlepszymi uczniami było również okazją do wręczenia po raz pierwszy nagród Stowarzyszenia wspierania zdolnej i aktywnej młodzieży „Skała”. Stowarzyszenie to powstało w bieżącym roku, a jego celem jest  wspieranie i nagradzanie uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Lubiewo wyróżniających się prospołeczną postawą i osiągających sukcesy edukacyjne.

Listy gratulacyjne, statuetki oraz nagrody finansowe w wysokości 300,00zł każda z rąk przedstawiciela Stowarzyszenia „SKAŁA” Pana Michała Skałeckiego odebrali: Kacper Minikowski absolwent Szkoły Podstawowej w Lubiewie i Natalia Muszczak absolwentka Szkoły Podstawowej w Bysławiu.

Gratulacje złożyli również dyrektorzy szkół, a specjalne uznanie skierował dyrektor z Bysławia do Sofii Yatsyshyn uczennicy klasy IVa, która do bysławskiej szkoły trafiła rok temu z Ukrainy, a już osiągnęła tak wysokie wyniki edukacyjne.

Na zakończenie uroczystości p. Michał Skałecki w imieniu zebranych złożył życzenia i wręczył kwiaty p. Wójt Joannie Jastak, która właśnie w tym dniu obchodziła swoje urodziny, a zebrani odśpiewali gromkie sto lat. .

Wszystkim nagrodzonym składamy gratulacje za uzyskane wyniki, a słowa podziękowania kierujemy do rodziców i nauczycieli, bez których zaangażowania, sukcesy nie byłyby możliwe do osiągnięcia.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Lubiewie wyróżniający się w nauce
ze średnią powyżej 5,00 w roku szkolnym 2018/2019

Szkoła Podstawowa

Klasa IVb

  1. Maria Helmin – 5,25
  2. Dominika Kiełpikowska – 5,08
  3. Julian Neumann – 5,08
  4. Krystian Pacek – 5,00

Klasa Va

  1. Ewa Siuda – 5,08
  2. Adam Piasek – 5,08
  3. Natalia Jaremek – 5,00
  4. Mateusz Weyna – 5,00
  5. Maria Łepek – 5,00
  6. Anna Łepek – 5,00

Klasa Vb

  1. Arkadiusz Kowalski – 5,31
  2. Roksana Gaca – 5,23
  3. Julia Lewandowska – 5,15
  4. Aleksandra Ostrowska – 5,08
  5. Amelia Jastak – 5,00
  6. Karolina Steffan – 5,00

Klasa Vc

  1. Agnieszka Kłosowska – 5,00
  2. Krystian Mroziński – 5,00

Klasa VIa

  1. Wiktoria Regent – 5,08
  2. Maria Junka – 5,00

Klasa VIb

  1. Mateusz Junka – 5,42
  2. Jakub Piasek – 5,25

Klasa VII

  1. Weronika Nowak – 5,07

 

Klasa VIIIb

  1. Kacper Minikowski – 5.11
  2. Oliwia Weyna – 5.11
  3. Zuzanna Kiełpikowska – 5.06

 

Oddział gimnazjalny

IIIa

  1. Marcel Gulatowski – 5,44
  2. Jakub Dorsz – 5,11
  3. Mateusz Musolf – 5,06
  4. Agata Steffan – 5,06
  5. Weronika Mrozik – 5,00
  6. Oliwia Zawiślak – 5,00

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bysławiu wyróżniający się w nauce
ze średnią powyżej 5,00 w roku szkolnym 2018/2019

Szkoła Podstawowa

Klasa IV a:

  1. Zuzanna Sząszor– 5,45
  2. Wiktoria Szwaracka – 5,18
  3. Paweł Porożyński – 5,09
  4. Marcel Hoppe – 5,00
  5. Aleksandra Jankowska – 5,00
  6. Nikodem Knitter – 5,00
  7. Mateusz Kutnik – 5,00
  8. Tomasz Płatników – 5,00
  9. Sofia Yatsyshyn – 5,00

Klasa IV b:

  1. Igor Wilkowski – 5,45
  2. Tymon Glazik – 5,00

Klasa V a:

  1. Zuzanna Puczyńska – 5,42
  2. Kinga Rusnak – 5,42
  3. Wiktoria Okonek – 5,17
  4. Olga Jendryczka – 5,08
  5. Laura Gracz – 5,08

Klasa V b:

  1. Wiktor Łyczywek – 5,42
  2. Kacper Dorsz – 5,17
  3. Paulina Kamińska – 5,17
  4. Maria Zapert – 5,08

Klasa VI a

  1. Marika Walczak – 5,23
  2. Kinga Czarnowska – 5,15
  3. Marta Selka- 5,08
  4. Julianna Śledź – 5,08

Klasa VI b

  1. Maja Nowakowska – 5,31
  2. Oliwia Topolińska – 5,23
  3. Wiktoria Deja – 5,08
  4. Patrycja Przydryga – 5,08

Klasa VII a

  1. Hubert Nowak – 5,07

Klasa VII b

  1. Amelia Jankowska – 5,21
  2. Monika Czerwińska – 5,14

Klasa VIII a

  1. Konrad Łyczywek – 5,00

Klasa VIII b

  1. Natalia Muszczak – 5,39
  2. Szymon Kutnik – 5,28
  3. Paulina Recka – 5,11

Oddział gimnazjalny

Klasa III   

  1. Marta Walczak – 5,56
  2. Aneta Bączkowska – 5,44
  3. Amelia Gracz – 5,39
  4. Honorata Urban – 5,39
  5. Aleksandra Pieczka – 5,22
  6. Joanna Chabowska – 5,11.


(red.)

Wioletta Szymczak

RSS
Follow by Email
Facebook