PLAN KOLĘD na najbliższe dni.

W najbliższym czasie w parafiach rozpoczną się odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Poznajmy szczegóły.

Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Tucholi. bartek-563x353

Plan kolęd na najbliższe dni przedstawia się następująco:

– Al. LOP 12 (21-40); 10 i 10B

– Al. LOP 2, 4, 6 i 8

Wtorek, 3 stycznia – od godz. 15.00

– ul. 11 listopada i Boh. Westerplatte

– ul. Grunwaldzka, Żwirki i Wigury, Dmowskiego

Środa, 4 stycznia – od godz. 15.00

– ul. Cegielniana 30 (37-60); 22 (49-60)

– ul. Cegielniana 30 (1-36)

Czwartek, 5 stycznia – od godz. 15.00

– ul. Cegielniana 22 (1-12); 28 (1.24)

ul. Cegielniana 22 (13-48)

Sobota, 7 stycznia – od godz. 9.30

– ul. Orzeszkowej

– ul. Leśna

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. – od godz. 15.00

– ul. Cegielniana 28 ( 25-60)

– ul. Cegielniana 6

 

 

PLAN KOLĘD na najbliższe dni:

28.12.2016 r., ŚRODA – od godz. 15.30

1.ul. Świerkowa i Brzozowa

2.ul. Kasztanowa, Jodłowa i Cisowa

3.ul.Czarna Droga

29.12.2016 r., CZWARTEK – od godz. 15.30

1.ul. Nad Kiczą – od początku i  ul. Dębowa

2.ul. Nad Kiczą – od końca

3.ul. Kolejowa, Stary Dworzec i Starodworcowa

30.12.2016 r., PIĄTEK – od godz. 15.30

1.ul. Klonowa

2.ul. Bukowa

3.ul. Kościuszki – dawne domy

W Sylwestra, 31 grudnia 2016 r. i w Nowy Rok, 1 stycznia 2017 r. nie ma kolęd

2.01.2017 r., PONIEDZIAŁEK – od godz. 15.30

1.ul. Kościuszki 3A,B,C

2.ul. Kościuszki 3D,E,F

3.ul. Kościuszki 7A,B,C

4.ul. Kościuszki 7D,E,F

5.ul. Bydgoska

3.01.2017 r., WTOREK – od godz. 15.30

1.ul. Piastowska 1,3,5

2.ul. Piastowska 7 i 9

3.ul. Piastowska 11 i 13

4.ul. Piastowska 15 i 17

5.ul. Piastowska 19 i 21

4.01.2017 r., ŚRODA – od godz. 15.30

1.ul. Nowodworskiego 1-27 i Saganowskiego

2.ul. Nowodworskiego 2 i 29-57

3.ul. Grunwaldzka 1,3 i 5

4.ul. Grunwaldzka 2,4 i 6

5.ul. Piastowska 6,4 i 2

Parafia Opatrzności Bożej Rudzki Most

 

Kolędy w dni powszednie   od godz. 1600 do ok. godz. 200

oraz w soboty i niedziele   od godz. 1500 do ok. godz. 2000.

Msza  św. w środę z nowenn do M. B. N. Pomocy o  godz. 16.00

Msza św. w soboty o godz. 17.00.

Msza św. w dni powszednie o godz. 9.00.

 

2 stycznia poniedziałek ul. Sokolnicza  i ul.  Hallera
3 stycznia wtorek ul. Żwirowa i  ul. Tucholczyka
4 stycznia środa ul. Mysliwska i ul. Św. Huberta
5 stycznia   czwartek Dom Komunalny,  ul. Świecka i  ul. Krucza
6 stycznia   piątek

Objawienie Pańskie

ul. Borowiacka i  ul. Parkowa
7 stycznia   sobota Nad Brdą
8 stycznia   niedziela ul. Bractwa Kurkowego
9 stycznia     poniedziałek ul. Gajowa  i ul. Hejnałowa
10 stycznia     wtorek ul. Jastrzębia i  ul. Orla
11 stycznia    środa ul. Wrzosowa  (numery parzyste)
12 stycznia   czwartek ul. Sambora
13 stycznia     piątek

Kolęda dekanalna księży

ul. Obrońców Polskości
14 stycznia    sobota ul. ks. St.  Kujota i  ul. J. Pruszcza
15 stycznia   niedziela ul. Strzelecka
16 stycznia     poniedziałek ul. Kniejowa  (numery nieparzyste)  i  ul. Świecka (lewa strona) do p. Figel
17  stycznia     wtorek ul. Woj. Polskiego, Wydmowa i Piszczek
18 stycznia    środa ul. Sarnia
19 stycznia    czwartek Biała Cegielnia i  ul. Łowiecka
20 stycznia     piątek ul. Wrzosowa  (numery nieparzyste)
21 stycznia    sobota ul. Kniejowa (numery parzyste)
22 stycznia niedziela al. 700lecia
23 stycznia    poniedziałek Międzylesie,  ul. Transportowa,  ul. Uslugowa i  ul. Przemyslowa
24 stycznia      wtorek Osada leśna , Świt,   Żółwiniec i oraz domy przed i za  Brdą
25 stycznia   środa Kolęda dodatkowa dla rodzin, które  pragną mieć jeszcze kolędę.