Plan kolęd w poszczególnych parafiach

Przedstawiamy plan kolęd w poszczególnych, tucholskich parafiach.

Parafia pw. Bożego Ciała w Tucholi:

4.01.2018 r., CZWARTEK – od godz. 15.30

1.ul. Piastowska 19 i 21

2.ul. Nad Kiczą – od początku i Dębowa

3.ul. Nad Kiczą – od końca

4.ul. Sportowa (Msza św. wieczorna)

5.01.2018 r., PIĄTEK – od godz. 15.30

1.ul. Kościuszki 6,8,10 (od początku)

2.ul. Kościuszki 6,8,10 (od końca)

3.(Msze św. wieczorne)

6 stycznia – w Trzech Króli – nie ma kolęd

7.01.2018 r., NIEDZIELA– od. godz. 14.00

1.ul. Kasztanowa, Jodłowa i Cisowa

2.ul. Świerkowa i Brzozowa

3.ul. Czarna Droga

8.01.2018 r., PONIEDZIAŁEK – od godz. 15.30

1.ul. Klonowa

2.ul. Bukowa

3.ul. Piastowska 6,4,2

****

Parafia pw. św. Bartłomieja w Tucholi.

Czwartek, 4 stycznia 2018 r. – od godz. 15.00

– ul. Sportowa 10

– ul. Sportowa 2, 4, 6 i 8

Piątek, 5 stycznia 2018 r.  – od godz. 15.00

– ul. Grunwaldzka, Żwirki i Wigury, Dmowskiego

– ul. 11 listopada i Boh. Westerplatte

Poniedziałek, 8 stycznia 2018 r. – od godz. 15.00

– ul. Cegielniana 6

– ul. Cegielniana 28 ( 25-60)

 

***

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła

Brak informacji.

***

Parafia pw. Opatrzności Bożej w Rudzkim Moście.

4 stycznia czwartek ul. Wydmowa,  ul. Pokoju Toruńskiego i  Piszczek
5 stycznia    piątek Osada leśna , Świt,   Żółwiniec i oraz domy przed i za  Brdą
6 stycznia   sobota

Orszak Trzech Króli g. 13.00

ul. Borowiacka i  ul. Parkowa
7 stycznia niedziela ul. Strzelecka
8 stycznia    poniedziałek ul. Żwirowa i  ul. Tucholczyka
9 stycznia     wtorek ul. Kniejowa  (numery nieparzyste)  i  ul. Świecka (lewa strona) do p. Figel
10 stycznia      środa Międzylesie,  ul. Transportowa,  ul. Usługowa
11 stycznia    czwartek ul. Kniejowa (numery parzyste)
12 stycznia    piątek ul. Wojska Polskiego
13 stycznia      sobota Nad Brdą
14 stycznia niedziela al.  700  lecia
15 stycznia   poniedziałek ul. Jastrzębia i  ul. Orla
16 stycznia     wtorek 2017-12-30

Godz. 13.00 kolęda dekanatu

ul. Przemysłowa
17  stycznia      środa ul. Myśliwska i ul. Św. Huberta
18 stycznia     czwartek Biała Cegielnia i  ul. Łowiecka
19 stycznia     piątek ul. Gajowa  i ul. Hejnałowa
20 stycznia    sobota Dom Komunalny,  ul. Świecka i  ul. Krucza
21 stycznia niedziela ul. Bractwa Kurkowego
22 stycznia    poniedziałek ul. Sambora
23 stycznia    wtorek ul. Wrzosowa  (numery nieparzyste)
24  stycznia    środa ul. Wrzosowa  (numery parzyste)
25  stycznia czwartek ul. Sokolnicza i ul.  Hallera
26  stycznia    piątek ul. ks. St.  Kujota i  ul. J. Pruszcza

__________________________________
(red.)

Ilustracja: http://salezjanie-gdansk.pl