27 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

NIE KUPUJ ALKOHOLU NIEZNANEGO POCHODZENIA!!!

2 min read

Tajemnicą poliszynela jest fakt, że  na naszym terenie pojawiły się osoby, które handlują alkoholem, świństwem  nieznanego pochodzenia. Problem narasta wprost proporcjonalnie do zwyżki cen napojów alkoholowych, proponowanych w sklepach.

Za kilkanaście, może kilkadziesiąt godzin, lokalne media obiegnie informacja o tym, że w naszym powiecie (celowo uogólniamy) doszło do tragedii, zmarły dwie osoby, być może właśnie one stały się ofiarami wspomnianego problemu. Wkrótce w tej sprawie pojawi się oficjalny komunikat policyjny. Jednak nasza redakcja nie opublikuje go, nie chcemy potęgować bólu najbliższych.

OSTRZEGAMY tych wszystkich, którzy chcąc zaoszczędzić parę złotych zaopatrują się w alkohol u osób, które w sposób nielegalny handlują nim.

Policjanci nie pozostawiają złudzeń, ci ludzie będą potraktowani z całą surowością polskiego prawa. Sprzedaż, być może trucizny, powinna zostać zdławiona w zarodku, co leży w interesie wszystkich. Powinniśmy wspólnie wyplenić ten proceder, temu służą odpowiednie służby, instytucje i numery telefonu, znamy je wszyscy, można też skontaktować się z naszą redakcją (tokistuchola@gmail.com). W każdym przypadku zagwarantowana jest anonimowość.

Należy sobie uzmysłowić fakt, że jeżeli nie zareagujemy my, będą umierały kolejne osoby. Oczywiście, każdy w takich przypadkach ma dylematy natury moralnej, jednak zadajmy sobie pytanie, czy kiedy dojdzie już do tragedii, a my będziemy mieli świadomość tego, że mogliśmy wszystkiemu zapobiec, jak będziemy się z tym czuli?

Jak współwinni…, balast na całe życie, no, chyba, że sumienie jest dla niektórych czystą abstrakcją.

________________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook