16 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Nie ma jak Polska” z Orłosiem i Karną znowu w Borach Tucholskich!

1 min read

Ktoś przypomniał sobie o tym, że TVP ma pewną misję do spełnienia i spowodował, by jeden z popularniejszych programów poświęconych uroczym zakątkom położonym w Polsce przywrócić do świetności.

Prócz tego, że to świetna promocja, to jeszcze jaka radość dla wszystkich tych, którzy chcą, aby ich region został zauważony! Podchodząc w ten sposób do tej wizyty możemy się cieszyć z tego, że nasz powiat otrzyma darmowe wsparcie w upowszechnianiu raczkującej u nas turystyki, tym samym  jedna z zaproponowanych przez nas dróg rozwoju tego biednego regionu ziszcza się dzięki wsparciu wielu ludzi. Czy to przypadek? Nic podobnego, takowe nie istnieją, Starostwo Powiatowe od pewnego czasu w tej materii wykonuje dobrą pracę, a my z przyjemnością w tym pomożemy.

Rywalizacja wciąż trwa...(fot. mat. promocyjne)Jak aktywnie wypocząć w województwie kujawsko – pomorskim opowiedzą Maciej Orłoś i Anna Karna w programie „Nie ma jak Polska”. Jeżeli chcą Państwo zobaczyć, które miejsca w Borach Tucholskich odwiedził Maciej Orłoś, zapraszamy do obejrzenia programu 15 czerwca o godz. 10.35 na antenie TVP 1.

Można też głosować na prowadzących, a o tym czyja propozycja szlaku po regionie wygra, zdecydują wyłącznie telewidzowie!My oczywiście jesteśmy przekonani o tym, że zwycięstwo mamy już w kieszeni.

__________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook