Niemka na gigancie

Z prędkością ekspresu lokalne media podały informację o tym, że  w Okoninach Nadjeziornymi zaginęła nastolatka z Niemiec.

W nadesłanej przez oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Tucholi czytamy:

Tucholska policja prowadzi czynności w sprawie zaginięcia 13 – letniej obywatelki Niemiec. Nieletnia  ostatni raz była widziana w miejscowości  Okoniny Nadjeziorne, gm. Śliwice  wczoraj (08.08.2019r.) około godziny  21:15. Rysopis zaginionej:  włosy proste, ciemny blond do ramion, wzrost około 164 cm., ubrana była w fioletową koszulkę, bluzkę, jaskrawe różowe spodnie i białe buty. Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu zaginionej nieletniej o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

asp. Waldemar Witkowski

Znamy finał poszukiwań.

Czynności w sprawie zaginięcia 13 – letniej obywatelki Niemiec zostały zakończone.  Nieletnia w dniu 10.07.2019r. została odnaleziona na terenie Niemiec.

Jak zawsze, zaangażowano znaczne siły i środki, włączono do akcji lokalne media, to kosztuje. Niefrasobliwość rodziców, błąd organizatora, czy też zwyczajna głupota? Nie ma najmniejszych wątpliwości, zarówno rodzice, jak uciekinierka, powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności. O ile w pierwszym przypadku w grę wchodzą względy wychowawcze, tak w drugim odpowiedzialność finansową ponoszą rodzice lub opiekunowie.


(red.)

admin

Dodaj komentarz

Next Post

Pomoc dla Arka

pon Sie 12 , 2019
Arek jest młodym, 20 letnim chłopakiem. Poprzez nieudany skok do wody, doznał urazu kręgosłupa w odcinku szyjnym od kręgu C4 do C7. Rdzeń kręgowy Arka jest zmiażdżony, skutkiem czego doznał paraliżu od pasa w dół. Ruchy kończyn górnych są ograniczone, ponieważ nie może ruszać palcami. Poprzez uszkodzenie rdzenia, doszło do […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook