18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Nieoznakowany radiowóz rejestrował wykroczenia w ruchu drogowym

1 min read

W celu poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu tucholskiego miejscowi stróże prawa przeprowadzili wspólne działania z policjantami drogówki Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim. Funkcjonariusze, patrolując drogi naszego powiatu nieoznakowanym radiowozem, posiadającym wideorejestrator weryfikowali, czy kierowcy stosują się do przepisów ruchu drogowego. W trakcie policyjnych kontroli nie obyło się bez mandatów.

Wczoraj (28.05.2020r.)  na terenie powiatu tucholskiego realizowane były wspólne działania miejscowych funkcjonariuszy z policjantami drogówki Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim. Wszystko po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo na drogach oraz ujawniać wykroczenia i przestępstwa w ruchu drogowym, które są głównymi przyczynami zdarzeń na drogach.

Do najczęściej popełnianych wykroczeń drogowych, zarejestrowanych na policyjnym wideorejestratorze można zaliczyć przekraczanie dozwolonej prędkości. W trakcie działań przeprowadzono ponad 40 kontroli pojazdów i nałożono blisko 30 mandatów na „niesfornych kierowców”.

Dbając o poprawę bezpieczeństwa na drogach będą prowadzone kolejne tego typu działania na terenie naszego powiatu.


(red.)
Autor: mł. asp. Bartosz Wiese
Publikacja: mł. asp. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook