30 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

NIETYPOWA PROMOCJA BORÓW TUCHOLSKICH

1 min read

W czwartek 20 sierpnia 2015r. mieszkańcy Kaszub i odwiedzający ich turyści mogli zobaczyć na niebie dwa banery reklamowe: jeden zachęcający do odwiedzenia Borów Tucholskich, drugi reklamujący województwo kujawsko-pomorskie.

Banery podwieszone pod napełnionymi gorącym powietrzem balonami stanowiły część kampanii reklamowej realizowanej na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu przez Lokalną Grupę Działania „Bory Tucholskie” (przy współpracy organizacyjnej z Powiatem Tucholskim). Promocja skierowana jest do mieszkańców i gości ościennych województw, do których zalicza się m.in. województwo pomorskie. Dwa balony „przepływające” nad malowniczymi Kaszubami zachęcały mieszkańców tego województwa oraz turystów w nim przebywających do odwiedzenia naszych terenów.

Lot promocyjny sfinansowany był w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

______________________

(red.)

tucholski.pl

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook