13 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Nigdy nie wrócimy już do normalności”?

1 min read

Nigdy nie wrócimy już do normalności” – straszy minister zdrowia, a media epatują kolejnymi rekordami śmiertelności.

Jak wiele z tych osób mogłoby żyć, gdyby nie lockdown podstawowej opieki zdrowotnej? Kiedy zaszczepieni lekarze zaczną z powrotem przyjmować pacjentów? I dlaczego medycy kwestionujący zasadność aktualnej polityki pandemicznej padają ofiarą postępowań dyscyplinarnych? Czy jedynym rozwiązaniem dla problemu pandemii jest polityka szczepionkowa i co z leczeniem innych chorób, które przez koronawirusa zostało mocno ograniczone? Gośćmi programu są dr Zbigniew Hałat, epidemiolog, b. wiceminister zdrowia, dr Zbigniew Martyka, ordynator oddz. zakaźnego w szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej, mec. Piotr Schramm, prawnik, Tomasz Wróblewski, publicysta, Warsaw Enterprise Institute i prof. Ryszard Rutkowski, alergolog.

W drugiej części programu po obchodach 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej o tym jak Moskwa manipuluje śledztwem smoleńskim i co chce przez to osiągnąć mówi gen. Andrzej Kowalski, b. szef Służby Wywiadu Wojskowego.

Zaskakująco dobry program w rządowej telewizji z cyklu „Warto rozmawiać”, który prowadzi bezkompromisowy red. Jan Pospieszalski. Doczekaliśmy wreszcie merytorycznej dyskusji specjalistów, którzy zdzierają maski tym, którzy bezczelnie nas wykorzystali.

TO TRZEBA OBEJRZEĆ!


(red.)

Mat. YT.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook