sob. Kwi 4th, 2020

Telewizyjno – Filmowa Agencja Promocyjno – Informacyjna

Nocne manewry „tajemniczego” śmigłowca nad Tucholą

2 min read

Wczoraj wieczorem nasza gorąca linia, zrobiła się przez chwilę naprawdę czerwona, a wszystko za sprawą mieszkańców Tucholi, którzy z niepokojem obserwowali dziwne zachowanie tajemniczego śmigłowca nad ich miastem.

Niewiele osób wie o tym, że i o tej porze działamy mając „na oku” również to, co dzieje się w powietrzu. Tajemniczy śmigłowiec powrócił po kilku miesiącach? Przecież o tej sprawie już pisaliśmy, zadawaliśmy pytania najważniejszym osobom w mieście, rozmawialiśmy ze służbami i…? Nikt niczego nie wie na ten temat. Ta maszyna nie jest urojeniem, a realnym, być zagrożeniem, zwłaszcza, że wykonuje  dziwne nad miastem, na niskiej wysokości, a celem jest również lądowisko dla maszyn LPR-u, które według naszych informacji nie mają prawa do lądowania w takich warunkach. To lądowisko ma dopiero zostać zaadaptowane do działań w warunkach nocnych.

To, co się dzieje? Może to nocne ćwiczenia? Jeżeli tak, to kto je zorganizował, dlaczego śmigłowcowiec wykonuje przedziwne manewry, wreszcie…, bez zabezpieczenia i oświetlenia płyty lądowiska, być może, nawet tam ląduje? Czy nie ma w tym wszystkim ryzyka dla mieszkańców? Wreszcie, najważniejsze pytanie, do kogo należy ta maszyna i dlaczego używa podczas przelotu szperacza, czy chodzi o to, aby nie można jej było zidentyfikować, a może pilot zgubił paczkę chipsów i szuka jej w mieście?

Mieszkańcy są niepokojeni, a my zaciekawieni.


(red.)

Fot. poglądowa.