1 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Nowe foldery promujące GMINĘ TUCHOLA

1 min read

Już są i to aż dwa, wydrukowano ich sporo, na dobrej jakości papierze, opatrzono zupełnie dobrymi fotografiami oraz w treść w dwóch językach: oczywistym i angielskim – NARESZCIE!

Dobra forma promocji troszeczkę traci, przynajmniej w przypadku reklamówki oprowadzającej nas po tucholskiej starówce przez zbyt małą czcionkę, którą opisano całość. Jednak przy odrobinie dobrej woli i poręcznej lupce, można poczytać i pooglądać wszystko, jak należy.

I oficjalna notatka, którą przygotował tucholski magistrat.

Zakończyła się realizacja operacji pn. „Przygotowanie i wydanie folderów promujących gminę Tuchola”. Zadanie to zostało dofinansowane ze środków Lokalnej Grupy Działania „Bory Tucholskie”.

Całkowity koszt wydania folderów to 15.100,30 zł, w tym wysokość dotacji to 12.080,00 zł (po przeprowadzeniu procedury zamówienia publicznego).

W ramach zadania zaktualizowano i wydrukowano 2 foldery promocyjne: „Tuchola” i „Tuchola – przewodnik po Starówce”, każdy w nakładzie 10.000 egzemplarzy.

„Kawał grosza”, ale jest wreszcie coś namacalnego, przecież wszyscy mamy ten sam cel – promowanie Borów Tucholskich po to, aby żyło nam się dostatniej.

Dobra robota, a teraz obejrzyjmy to z bliska…

________________________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook