25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Nowi policjanci w naszej komendzie!

1 min read

Uwaga, uwaga, uwaga! Wszyscy solidarnie przyzwyczajamy się nowych twarzy, bo tucholskich policjantów zasilą młode kadry. Jak wiadomo, praktyki nabędą w polu, damy im mały kredycik zaufania? Pewnie, że damy:)

„Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję…” – od takich słów rozpoczęła się rota ślubowania wypowiedziana przez nowych stróżów prawa. Ceremonia ślubowania nowych funkcjonariuszy odbyła się w czwartek (04.03.2021r.), w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi.

Podczas uroczystości, która odbyła się w sali tradycji miejscowej komendy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi kom. Marcin Szulczyk przywitał nowych funkcjonariuszy, życzył im wielu sukcesów i satysfakcji z pełnionej służby oraz pogratulował wyboru zawodu.

Posterunkowy Ojdowski Patryk oraz posterunkowy Mazur Marcin zostaną teraz skierowani na szkolenie podstawowe do Szkoły Policji a po jego ukończeniu powrócą do Komendy Powiatowej Policji w Tucholi, gdzie zasilą Ogniwo Patrolowo-Interwencyjne.


(red.)

Źródło: KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook